ניהול עסק תמיד מלווה באתגרים, אבל נדמה שאף עוסק מורשה לא ערוך לכמות הזמן שייאלץ לבזבז על איסוף חשבוניות וסידורן. ומכיוון שרבים שוכחים להעביר את החשבוניות בזמן, מצרפים חשבוניות בדיעבד או מתקשרים לברר פרטים בנוגע לחשבונית שכבר מסרו – גם רואי החשבון ויועצי המס משקיעים משאבים מרובים בהתמודדות עם הניירת.

 

סקאנבוקס, תוכנת ניהול ארכיון דיגיטלי, הוקמה מתוך הצורך להוריד את המטלה החודשית הזו מהרשימה, ולאפשר לעסקים ולרואי החשבון להשקיע את הזמן שלהם בצורה חכמה יותר. במקום לשלם על שליחויות, להדפיס חשבוניות, למלא מעטפות ולפנות מקום לקלסרים על המדף – עם סקן בוקס פשוט סורקים ומעלים לענן. התוכנה מאפשרת לכם לנהל ארכיון חשבוניות דיגיטלי, על ידי סריקת חשבוניות ישירות מהנייד והעלאה שלהן לענן תוך שניות.

 

עוסקים מורשים? השירות של סקאנבוקס יעזור לכם להתחיל להתמקד בקידום העסק ולהפסיק לחפש חשבוניות ישנות. פשוט סורקים מהנייד שלכם כל חשבונית שנחוצה לכם, ויכולים לוותר על הביקור הקבוע אצל רואה החשבון. ניהול ארכיון דיגיטלי מאפשר לכם לא רק לאגד את כל החשבוניות במקום אחד, אלא גם לקבל גישה אליהן בכל רגע. מה שאומר שתוכלו להיפרד מהמעטפות, ובמקביל גם לקבל תשובות לכל שאלה בלי לצאת מהבית.

 

רואי חשבון או יועצי מס? סקן בוקס עוזרת לכם לעשות סדר בכל תהליך העבודה מול הלקוחות שלכם. מאחר שהתהליך של סריקת חשבוניות הוא פשוט ונוח, כבר לא תצטרכו לסדר חשבוניות באופן ידני או לזרז לקוחות להעביר חומרים. עם ארכיון חשבוניות דיגיטלי מקבלים גישה לחשבוניות הלקוח כבר ברגע הסריקה, מפסיקים למלא את המשרד בקלסרים עמוסים, נפרדים מהבלגן ויכולים לעבוד בנוחות מכל מקום.

 

עדיין לא התקדמתם אל ארכיון חשבוניות דיגיטלי? צרו איתנו קשר כבר עכשיו. 

רוצים לשמוע עוד? צרו איתנו קשר